سوالات شکایت کیفری ترک انفاق

۰۹۱۲۱۴۶۳۲۴۸ تلفن مستقیم

دکتر فتح اللهی 

با شکایت ترک انفاق، و در مقابل رای نفقه حقوقی زودتر بیاد و مرد ان را پرداخت بکند جلوی حکم کیفری و زندان گرفته میشود؟
اگر کسی ترک انفاق شکایت کرد و کیفر خواست بیاد ولی رای دادگاه صادر نشود و در طرف مقابل رای نفقه حقوقی زودتر بیاد و مرد ان را پرداخت بکند جلوی حکم کیفری و زندان گرفته میشود
۰
آیا شهادت شهود برای اثبات عدم پرداخت نفقه کافیست؟
وقت تون بخیر بنده حدود۴ماه هست در منزل پدرم زندگی میکنم شوهرم اعتیاد به شیشه و هرویین دارد شکایت نفقه کردم که رد و ترک انفاق هم شکایت کردم قرار بر منع تعقیب شد که اعتراض زدم. در خصوص نفقه شهادت شهود داشتم که شوهرم مصرف کننده مواد هست و مخارج من رو نمیده و توهین و فحاشی میکنه و چندین باره‌م در حالت نعشگی اقدام به چاقوکشی و تهدید من کرده ‌‌من امنیت جانی در کنارش نداشتم . آیا شهادت شهود کافی نبود برای اثبات ندادن نفقه؟ چرا درخواست من رد شد؟ ولی شوهرمم تو این مدت صوری ترک کرده و عدم تمکین گرفته .
پیشاپیش ممنون از راهنمایی تون 

با وجود پرداخت نفقه گذشته و حال و واریزیهای ماهانه , زن شکایت کیفری ترک انفاق میتواند کند؟
با سلام و سپاس از سایت محترم و کارشناسان گرامی .
زن درخواست نفقه ی گذشته را بصورت حقوقی مطرح کرده بود که در دادگاه با مدارک ارائه شده توسط زوج و اقرار زوجه به تامین هزینه های زندگی توسط مرد , درخواست رد شد و پرونده مختومه شد .
زن مجددا درخواست نفقه ی حال را به شورای حل اختلاف داد که مبلغی تعیین شد و توسط مرد بصورت ماهانه درحال پرداخت است .
اما زن مجددا دادخواست ترک انفاق بصورت کیفری را داده !
آیا باوجود واریزی های گذشته و حال مرد , باز هم در دادگاه کیفری محکوم خواهد شد .
ضمن اینکه زن سالهاست که تمکین خاص ندارد . آیا مرد باید برای این موضوع در همان دادگاه کیفری تقاضای ارجاع به پزشکی قانونی کند ؟ آیا باز به زن نفقه تعلق خواهد گرفت ؟

۰۹۱۲۱۴۶۳۲۴۸ تلفن مستقیم

دکتر فتح اللهی 

آیا مبلغ کارت به کارت شده را می توان پس گرفت ؟

وکیل خانواده در مورد انواع ابلاغ در دادگاه توضیح می دهد

در صورت شکایت کیفری از ما چگونه باید از خود دفاع کنیم و چطور با دادیار دادسرا صحبت کنیم ؟

نفقه ,  ,کیفری ,ترک ,شکایت ,زن ,ترک انفاق ,    ,شهادت شهود ,شکایت کیفری ,کیفری ترک ,نفقه حقوقی زودتر ,سوالات شکایت کیفری

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وکیل متخصص امور و دعاوی ملکی معرفی دارو ها سایت بازی اسکرتچ (توپ و راکت ) رادین شاهوردی مهاجرت به اروپا دانلود خلاصه کتاب میکروبیولوژی جاوتز ترجمه فارسی هک و امنیت آموزش اکسل عسل درجه یک جهان موویز نثر نوین